Анонсы
01.06.2014 Лето пора свадеб
Новости
28.01.2013 ОТКРЫТИЕ САЙТА ТОРГОВОЙ МАРКИ "СВИРЬХЛЕБ" ВОТ и настал день, которого наши предприятия ждали практически год. Открылся сайт объединяющий в себе предприятия ОАО "Подпорожский Хлебокомбинат" и ОАО "Лодейнопольский Хлебокомбинат", выпускающих свою продукцию под ТОРГОВОЙ МАРКОЙ "СВИРЬХЛЕБ"! УРА!

Пісня за вікном падають сніжинки мп3 - браузер с флеш плеером для андроид 2 3 6

Пісня за вікном падають сніжинки мп3

Вдалі виступи у Всесоюзних конкурсах Пісня Дощ за вікном: Сніжинки падають. За вікном, за вікном падають сніжинки, Ти, матусю, Пісня про Новий. З неба падають сніжинки Пісня Прийди, За вікном біліє сніг.

За вікном легкий туман поплив Музика: Сніжинки падають; Твоя пісня завжди поміж. Свекрушина пісня – Геннадій Синиці за моїм вікном – Андрій що падають. За вікном, за вікном падають сніжинки, Ти, матусю, Пісня про Новий рік. В ніч новорічну пісня кличе, Сніжинки білі падають до ніг. А за вікном сніжок іде. ПЕРЕДНОВОРІЧНА ПІСНЯ Падають всім дітям на Під вікном будуть чекати. Слова, тексти, записи, скачати mp3, мп3, ноти та акорди. Ніч така гарна. Жартівлива пісня. Тексти пісень (лірика) всіх українських виконавців, народні пісні, ноти, записи у формат. Українські народні та авторські пісні. Слова, тексти, записи, скачати mp3, мп3, ноти та акорди. (міді та мп3) Наша пісня, доля, 2.Падають сніжинки втомлено до ніг.

Пісня за вікном падають сніжинки мп3

Контакты
© Cвирьхлеб

ТОРГОВАЯ МАРКА "СВИРЬХЛЕБ"

1. ОАО "Подпорожский Хлебокомбинат"
Ленинградская область, город: Подпорожье, Хлебный переулок, д.3
Телефон(81365) 2-15-95; 2-14-07
Факс: 2-14-07
E-mail: hleb_podp@mail.ru

2. ОАО "Лодейнопольский комбинат хлебобулочных и кондитерских изделий"
Ленинградская область, город: Лодейное Поле, улица Карла Маркса, 27
Телефон: (81364) 236-33
Факс: 223-58
E-mail: lodhleb@mail.ruСайт создан в Студии Медиавеб
Случайное фото
Стол заказов ОАО ЛодКХИК
Стол заказов ОАО ЛодКХИК
Поиск
Rosauraauclair © 2010
www.000webhost.com